پکیج فایروال

Firewall Package

با تدریس ابراهیم اخزری

حدود 120 ساعت

30 جلسه

پشتیبانی

پکیج فایروال

امروزه در هر شبکه ای از فایروال برای بالابردن سطح امنیتی استفاده می شود. استفاده از فایروال چه به صورت سخت افزاری و نرم افزاری می تواند بسیاری از حملات و تهدیداتی که ممکن است رخ دهد، جلوگیری نماید.

برندها و شرکت های مختلفی در دنیا اقدام به ارائه محصولات فایروال نموده اند. بر همین اساس دوره های تخصصی در این رابطه برای هر محصول از این شرکت ها ارائه شده است که دارای مدارک و آزمون های بین المللی مختص به خود می باشند.

یک مدیر شبکه فارغ از اینکه علاقه مند به مباحث امنیتی ضد هک و تست نفوذ باشد یا نباشد، بایستی برای حفاظت از شبکه سازمان در مقابل انواع حملات و تهدیدات امنیتی از فایروال استفاده نماید.

بستگی به مقایس یک شبکه، تجهیزات مورد استفاده، تعداد کاربران، سرورها و کلاینت ها و به طور کلی زیرساختی که دارد می توانید از فایروال های سخت افزاری و یادر مقایس های کوچک تر با ترافیک کاری کمتر از فایروال های نرم افزاری استفاده نمایید.

برای کانفیگ و پیکربندی یک Firewall نیاز به دانش و پیشنیازهای مختلفی می باشد که یک مدیر شبکه از قبل این موارد و به دست آورده است و حالا می تواند با گذراندن دوره های تخصصی اقدام به پیاده سازی و استقرار فایروال در شبکه خود نماید. شرکت های سیسکو، فورتی نت، و … از جمله سازندگان بسیار معروف محصولات سخت افزاری فایروال در دینا هستند که در ایران و جهان از Firewall های این شرکت ها به صورت گسترده استفاده می شود.

ویژگی های دوره

  • پشتیبانی دوره توسط مدرس و تعامل با دانش آموختگان در شبکه های اجتماعی

برگزاری دوره به‌صورت پروژه محور و در قالب چندین مورد کاربردهای مختلف

پس از اتمام دوره از دانشجو آزمون مهارتی عملی گرفته می شود تا از نتیجه غملکرد خود مطلع شود و بعد از اعلام نتیجه برنامه برای ادامه مسیر و … ارلائه می شود

سرفصل های دوره

سرفصلهای هر فایروال بر اساس رفرنس رسمی آن محصول است:

فایروالهای آموزش داده شده در این دوره :

Firepower
Fortiweb
Fortigate
F5
Paloalto
ModeSecurity

همین الان ثبت نام کن

2 میلیون تومان با تخفیف ویژه

این فرصت استثنایی رو از دست نده!

4 میلیون تومان
نیاز به مشاوره تخصصی دارید؟
firewall
فایروال
به جمع متخصصین بپیوندید ...